Witamy na stronie!

Konkurs na najładniejszy ogródek, najpiękniej ukwiecony balkon oraz najładniej zagospodarowane tereny zielone w 2021 roku.

Rada Nadzorcza i Zarząd SM UGOREK informują, że po raz dwunasty odbył się konkurs na najpiękniej ukwiecony balkon i najładniejszy ogródek przydomowy, a od bieżącego roku na najładniej zagospodarowane tereny zielone w zasobach SM UGOREK. Komisja konkursowa, która została powołana do oceny terenów zielonych, ogródków i balkonów zwracała uwagę na ciekawe rozwiązania związane  z doborem roślin i krzewów, na wrażenia estetyczne oraz na właściwą pielęgnację roślin. Liczył się również właściwy dobór roślin, ich kolorystyka. Doceniono również zaangażowanie i inwencję wszystkich zgłoszonych. Po szczegółowym przeglądzie zagospodarowanych terenów zielonych, ukwieconych balkonów i ogródków komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców spośród uczestników konkursu.

 

WYNIKI KONKURSU

Za najładniej zagospodarowane tereny zielone komisja uznała  i wyróżniła następujące tereny:

I Miejsce - Włodkowica 4 

  Meissnera 6

 

II Miejsce - Żwirki i Wigury 28

  Młyńska 12

 

III Miejsce - Dzielskiego 8

 

W kategorii najpiękniej ukwiecony balkon komisja nagrodziła i wyróżniła następujące balkony:

I Miejsce - Śliczna 12

  Pilotów 28

 

II Miejsce - Meissnera 4

  Śliczna 12

 

III Miejsce - Śliczna 28

   Ugorek 10B

 

W kategorii najładniejszy ogródek komisja przyznała:

I Miejsce - Młyńska Boczna 5

 

II Miejsce - Sadzawki 5

 

III Miejsce - Fiołkowa 5

 

Oraz wyróżnienia:  Fiołkowa 17,    Młyńska 6,    Sadzawki 5,    Pilotów 24,  

Pilotów 26 (2 ogródki),    Dzielskiego 6,   Śliczna 12.

 

Rada Nadzorcza i Zarząd SM UGOREK gratulują laureatom, jak również pragną podziękować wszystkim uczestnikom Konkursu za ogromny wkład pracy, duże zaangażowanie i upiększenie naszego osiedla.

Nie podajemy nazwisk laureatów konkursu z uwagi na ograniczenia wynikające z przepisów o ochronie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie ochrony danych osobowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłączenie ciasteczek w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.