Witamy na stronie!

Wspomnienie 
Wiesław Popek  (1948-2021)

  

Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci p. Wiesława Popka, wieloletniego Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Ugorek” w latach 1991-2010.

     Pan Wiesław Popek przez ponad 18 lat zarządzał Spółdzielnią, od powołania  na stanowisko Prezesa w dniu 1 grudnia 1991 roku do czasu przejścia na emeryturę w dniu 31 lipca 2010 roku.

    Pan Wiesław Popek rozpoczął pracę w Spółdzielni w bardzo trudnym dla naszego kraju okresie transformacji ustrojowej, ale także w okresie po podziale Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” na kilka mniejszych spółdzielni zarządzanych indywidualnie. Ten trudny okres związany z problemami organizacyjnymi i finansowymi, brakiem środków na działalność bieżącą Spółdzielni Mieszkaniowej „Ugorek” to rzeczywistość, z którą musiał się zmierzyć Prezes Popek.

    Dzięki determinacji, umiejętności współpracy i zaangażowaniu zbudował mocne fundamenty organizacyjne i ekonomiczne Spółdzielni Mieszkaniowej „Ugorek”. Kończąc swoją aktywność zawodową pozostawił spółdzielnię w bardzo dobrej kondycji finansowej.

    Był człowiekiem serdecznym, życzliwym, towarzyskim, z dużym poczuciem humoru i wielką kulturą osobistą, oddanym rodzinie i obowiązkom zawodowym. Dla pracowników był opanowanym, sprawiedliwym, pełnym empatii szefem, potrafiącym stworzyć przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

    Szanowany przez mieszkańców spółdzielni i współpracowników. Zostanie na zawsze w naszej pamięci.

 DSC 0005

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie ochrony danych osobowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłączenie ciasteczek w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.