Witamy na stronie!

 

Administracja Spółdzielni Mieszkaniowej „Ugorek” ostrzega mieszkańców przed wpuszczaniem do swoich mieszkań osób obcych (oszustów), którzy w ostatnim czasie chodzą po mieszkaniach proponując wykonanie różnych usług (np. wymiana drzwi, okien, piecyków gazowych, czyszczenie dywanów).

Osoby te informują mieszkańców, że działają w porozumieniu ze Spółdzielnią lub na jej zlecenie, co absolutnie nie jest prawdą.

Dlatego też w celu uniknięcia kradzieży apelujemy do Państwa o nie wpuszczanie domokrążców do swoich mieszkań i na klatkę schodową.

O wszystkich remontach i przeglądach przeprowadzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Ugorek” w mieszkaniach, względnie w budynkach, lokatorzy powiadamiani są osobnymi zawiadomieniami, które są wywieszane na bramach wejściowych do budynku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie ochrony danych osobowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłączenie ciasteczek w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.